Потрібен догляд за лежачим хворим або інвалідом? 

Лежачі літні люди потребують постійної допомоги та догляду, протипролежневого масажу і гігієнічних процедур, які вони не можуть виконати самостійно.

Рідні намагаються організувати домашній догляд з почерговим чергуванням біля ліжка, але через емоційне вигоряння і пригнічений стан ситуація виходить з-під контролю, що в першу чергу відбивається на самомій літній людині.

Не потрібно впадати у відчай, якщо в сім’ї є лежача літня людина. Досвідчений персонал нашого пансіонату готовий прийти на допомогу і взяти на себе всі обов’язки з гігієни, годування, побутового обслуговування. Позитивна тепла атмосфера в пансіонаті і розважальна програма допоможуть відродити життєлюбність, позбутися зневіри, налаштуватися на ефективне поновлення.

Наш пансіонат має досвідчений персонал та обладнаний багатофункціональними ліжками, протипролежневими матрацами, колясками, ходунками.

Для резидентів, що пересуваються у візках, обладнаний безперешкодний доступ в усі спільні зони будинку, на велику терасу та у садок, що надає їм можливість активно пересуватися й брати участь у соціальному житті пансіонату.

Додатково надаються послуги:

  • цілодобової доглядальниці
  • допомоги в транспортуванні
  • регулярний медичний контроль