Бабусі і дідусі потребують уваги і турботи. У молодих свої справи і власне життя, вони рідко бувають удома. Усі зайняті роботою, навчанням, маленькими дітьми, власним шлюбом. Часом, зовсім не виходить приділити увагу людині, якій ми завдячуємо багато чим.

У разі тривалій самотності у людини зникає мотивація до догляду за собою, прогулянок, активної діяльності. Стареньким інколи не хочеться навіть розігрівати для себе їжу. А коли сім’я їде у відпустку, залишаючи літню людину, що не може їхати з рідними за станом здоров’я, дні проходять у смутку.

Ви маєте змогу забезпечити рідним душевний і фізичний комфорт, подарувати їм спілкування, розмістивши в нашому пансіонаті на постійне або тимчасове перебування. Тут вашу близьку людину чекає атмосфера турботи і уваги, якісний догляд в комфортних умовах, приємне товариство для спілкування і регулярні прогулянки.

Доглядальниці забезпечують повний догляд і цілодобовий нагляд. Лікар відвідує профілактично один раз на тиждень та, за потребою, частіше.

Для цього всього зовсім не обов’язкова розлука з сім’єю: родичі можуть відвідати бабусю або дідуся в будь-який зручний час.